De teamindeling van Dames  3(3e klasse) seizoen 2022/2023:

Carmen Visser
Iris Buimer
Silvana Jongman
Louise de Vries
Martine de Vries
Iris Corbeek
Kirsten van Benthem
Berlinn Sikkema
Lieke Spans
Lianne Vos
Lisette Faber Alleen trainen
Ellen Boes Alleen trainen
Carina Wind Alleen trainen

Trainer/coach:
Henk Vruggink

Trainingsavonden:
Donderdagavond van 19.45 tot 21.15 uur  in De Burght

#TeamGPWV+
1Lotus’83 DS 12872209156
2s.v. Ens DS 32862196159
3Seafresh-Naviun Urk DS 22763192161
4TriVia DS 3154010060
5Reflex DS 62544180167
6Pegasus DS 12544153165
7VVSA DS 32445164184
8Tonego DS 112239596
9VCK’76 DS 32117133197
10C.S.V. DS 10000000
11Rouveen DS 32008124201

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 October 20:15s.v. Ens DS 3 – VVSA DS 3Evert van Benthemhal in Ens
11 October 19:00VVSA DS 3 – C.S.V. DS 10De Burght in Vollenhove
25 October 21:15Pegasus DS 1 – VVSA DS 3Agnieten Sporthal in Zwartsluis
01 November 19:00VVSA DS 3 – Rouveen DS 3De Burght in Vollenhove
08 November 20:30Lotus’83 DS 1 – VVSA DS 3De Prinsenhof in Hasselt
15 November 19:00VVSA DS 3 – Seafresh-Naviun Urk DS 2De Burght in Vollenhove